هشدار دادن تابستان پردازنده اردیبهشت آمازون

هشدار دادن: تابستان پردازنده اردیبهشت آمازون سریال Qualcomm tekken 7 oneplus

گت بلاگز اخبار اجتماعی بیماری و فشار کار علت استعفای نجفی بود / رجایی

مشاور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد و تصور می‌‌کنم شهردار آینده، چنین رأیی را با این اجماع به دست نخوا

بیماری و فشار کار علت استعفای نجفی بود / رجایی

رجایی: بیماری و فشار کار علت استعفای نجفی بود

عبارات مهم : شهردار

مشاور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد و تصور می کنم شهردار آینده، چنین رأیی را با این اجماع به دست نخواهد آورد، تاکید کرد: بیماری در کنار فشارها، علت استعفای نجفی بود.

به گزارش ایلنا، غلامعلی رجایی با تأکید بر اینکه از ابتدا مقاومت هایی وجود داشت که محمدعلی نجفی شهردار نشود، گفت: خود ایشان نیز از عوامل مشدّد یا تشدیدکننده صحبت کردند.

بیماری و فشار کار علت استعفای نجفی بود / رجایی

وی با اشاره به اینکه بیماری نجفی بهانه نیست ولی همه ماجرا هم نیست و مخالفت ها با نجفی در نهایت منتج به نتیجه شد، اظهار داشت: نجفی در عملکرد هفت ماهه خود با وجود مشکلاتی که با آنها مواجه بود، کارنامه پذیرفته شده است ای داشت و شورا هم از او راضی بود.

مشاور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه نجفی به عوامل مشدّد اشاره کرد ولی علت مهم استعفای خود را بیماری عنوان کرد، تصریح کرد: علی رغم ایشان که بیماری را علت مهم استعفای خود عنوان کرد، من اعتقاد دارم اثر عوامل تشدیدکننده از جهاتی، نه تنها کمتر از بیماری نبود، بلکه شاید زیاد هم بود.

مشاور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد و تصور می‌‌کنم شهردار آینده، چنین رأیی را با این اجماع به دست نخوا

رجایی با اشاره به اینکه هر گونه رابطه بین استعفای ایشان و صحبت های دادستان کل کشور را رد می کنم، خاطرنشان کرد: اصلاً شورا کاری به دادستانی نداشته که حالا بخواهد جا بخورد و آقای نجفی هم ملاحظه ای نداشته که بخواهد با صحبت های دادستان دوباره استعفاء بدهد.

به گزارش ایلنا به نقل از شهرنوشت، وی با بیان اینکه اصل بحث این است که یک جریان سیاسی شکست خورده، به دنبال ترمیم خود از طریق تضعیف و تخریب جریان پیروز است و عنوان نجفی بحث فرعی هست، ابراز داشت: می خواهند به مردم القاء کنند دیگر نباید به این جریان رأی داد.

مشاور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اعلام اینکه دست اصلاح طلبان در شورا با تخلفاتی که از دوره قبل شهرداری به دست آورده اند پر هست، بیان کرد: اصلاح طلبان به سمت مبارزه با «غول فساد» رفتند و کارهایی هم انجام دادند. پیشنهاد می کنم قوه قضاییه جهت بررسی ١٢ پرونده ای که نجفی از تخلفات دوره قبلی شهرداری ارسال کرده و نیز سایر پرونده های فساد در این مجموعه یک شعبه خاص تخصیص داده شده است دهد.

بیماری و فشار کار علت استعفای نجفی بود / رجایی

واژه های کلیدی: شهردار | بیماری | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz